Up To Do Good verspreidt vreugde en positiviteit op Schiphol Plaza met “You are awesome” campagne

Up To Do Good verspreidt vreugde en positiviteit op Schiphol Plaza met een nieuwe “You are awesome campaign”. Het team van Up To Do Good erkent het diepgaande effect van complimenten op ons welzijn en deelt de komende weken complimenten uit aan Schipholwerkers en andere bezoekers van Schiphol Plaza.

De kaarten dienen als blijk van waardering en hebben als doel de dag van de ontvanger op te fleuren. Maar dat is nog niet alles! Als je het geluk hebt om een van deze speciale complimentkaarten te ontvangen, kun je in de winkel van Up To Do Good een prachtig cadeau ophalen, waardoor de ervaring nog leuker wordt.

Up To Do Good is niet zomaar een winkel; het is een unieke concept store gevestigd op Schiphol Plaza en een online platform dat zich richt op duurzame designaccessoires en mode. Hun overkoepelende doel? De wereld mooier en beter maken. Bij elke aankoop bij Up To Do Good wordt een deel gedoneerd aan goede doelen, waardoor elke transactie iets bijdraagt voor een ander.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Share your news

Got something interesting to say? Share your news and stories with the Spot community right here.Post a news item

Get your event noticed

Spot is a community for everyone and by everyone who works at Schiphol. Got an activity in mind? Add it to the calendar!Maak een evenement