Twee afdelingen HEINEKEN International verhuizen naar The Base D op Schiphol

De afdelingen HEINEKEN Global Procurement en HEINEKEN Global Supply Chain verhuizen eind 2019 naar kantoorgebouw The Base D op Schiphol. Met Schiphol Real Estate werd een langjarige huurovereenkomst gesloten voor het hele gebouw van circa 6.000 m² kantoorruimte aan de Schiphol Boulevard 800 te Schiphol. Er zullen circa 450 personen in The Base D gaan werken. De overige afdelingen van HEINEKEN International blijven gevestigd in Zoeterwoude en de binnenstad van Amsterdam.

The Base D
The Base D is momenteel in aanbouw en wordt een modern en duurzaam kantoorgebouw, uitgerust met Smart Building technologie en voorzien van het BREEAM Excellent duurzaamheidslabel. Het is het vierde gebouw van het The Base complex in het hart van Schiphol Central Business District. Het gebouw is ontworpen door ZZDP Architecten.

Benieuwd hoe de bouw van The Base D er aan toe gaat? Bekijk de time lapse hier:

0 Commentaren
Inline Feedbacks
View all comments

Zelf een nieuwsbericht plaatsen?

Jeuken je handen omdat je iets interessants te vertellen hebt? Iets dat je moét delen met andere Spotters? Dat kan hier.Plaats een bericht

Zet jouw evenement op de kaart

Spot is van, voor en door iedereen die op Schiphol werkt. Wil je zelf een activiteit organiseren? Zet ‘m op de agenda!Maak een evenement